DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Spolek JK Hubert

Akce‚ události‚ novinky

27. 9. 2020

Hubertova jízda 2020 ZRUŠENA

Vzhledem k současné epidemiologické situaci a neustále zpřísňujícím se pravidlům pro konání sportovních a společenských akcích jsme se dnes rozhodli zrušit letošní Hubertovu jízdu v Havlovicích. Věříme, že se opět setkáme v lepších časech a přejeme všem pevné zdraví. 

 

 

Hubertova jízda 2020

Pokud nám něco nepřekazí naše plány, sejdeme se už tradičně první říjnovou sobotu na louce vedle hřiště v Havlovicích, abychom společně zakončili letošní jezdeckou a vozatajskou sezónu. Veterinární přejímka od 9,00 hod., vyšetření koní na IAE a očkování proti chřipce nutné!

 

 

 

 

 

Tradiční ples jezdců, chovatelů a přátel koní

V sobotu 1. února 2020 vás rádi přivítáme na našem plese v Kulturním domě v Havlovicích. Přijďte se spolu s námi pobavit, zatančit si a pochutnat si na rautu plném lahůdek!

 

 

I v letošním roce 2019 máme v plánu uspořádat akce pro milovníky koní:

- zájezd do Polska na koňské trhy (květen)

- vozatajské odpoledne (Havlovice, červenec/srpen)

- tradiční Hubertova jízda (Havlovice, 5. října)

 

Ples jezdců, chovatelů a přátel koní

Vyměňte rajtky za společenskou róbu a přijďte se pobavit se svými přáteli 2. února 2019 na náš ples do Havlovic. Těšit se můžete na skvělou hudbu, jídlo, půlnoční soutěž... a tak dále... :-) Těšíme se na vás a skvělou atmosféru!

Hubertova jízda 2018

6. října se opět sejdeme v Havlovicích na louce vedle hřiště, abychom společně zakončili jezdeckou sezónu projížďkou krásnou podzimní přírodou. Vypraveny budou dva loty: vyjížďkový a sportovní. Vyrážíme v 10 hodin. Vyšetření krve na infekční anémii nutné!!! Jízdy se každý účastní na vlastní nebezpečí! Večerní soud proběhne v havlovické restauraci "U lávky". 


Hubertova jízda - Havlovice 7. 10. 2017

Zveme Vás na další ročník podzimní vyjížďky po krásné krajině kolem Havlovic. Veterinární přejímka od 9,00 hod., slavnostní zahájení v 10,00 hod. Startovné 100,- Kč, v ceně startovného je zahrnuta i vstupenka na večerní zábavu (soud), kde budou vstupenky slosovány. Hlavní cenou je zájezd do Vídně včetně vystoupení ve Španělské jezdecké škole.

Jízdy se každý účastní na vlastní nebezpečí! Nutné platné osvědčení o vyšetření na infekční anémii!

 

Autobusový zájezd do Vídně (25. 11. 2017)

​Program: Španělská jezdecká škola, adventní trhy nebo nákup jezdeckých potřeb (Krämer).

Poslední volná místa!!! Pokud byste s námi rádi jeli, dejte nám, prosím vědět co nejdříve! Tel.: 736 765 220, e-mail: jkhubert@seznam.cz

 

 

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

 

 

 

duben 2017

​výroční členská schůze

 

​květen 2017

​jarní vyjížďka

 

​červenec, srpen 2017

​prázdninové putování

vozatajské zápolení

 

7. října 2017

​Hubertova jízda